Альгінатна маска. Що це таке?

Альгінатна маска. Що це таке?

Зберегти красу і здоров'я шкіри - головна мета прекрасної половини населення. Для її досягнення, жінки готові дотримуватися строгих дієт, активно займатися спортом і дотримуватися всіх законів правильного способу життя ...

 

Говорячи про шкіру обличчя, можна сказати, що одним з найбільш ефективних способів догляду є маски. Такий догляд можна отримати як в професійному салоні, так і в домашніх умовах. Величезний плюс - це різноманітність варіантів масок, завдяки чому кожна жінка чи дівчина може підібрати ефективний догляд з урахуванням всіх особливостей шкіри.

Згідно зі статистикою, з кожним роком, перевага віддається уходовій косметиці, до складу якої не входять речовини тваринного походження, а, наприклад, альгінатні маски з водоростями. Але їх відсутність, не впливає на ефективність. У зв'язку з цим, світову популярність і популярність завоювали альгінатні маски.

користь альгінатної маски

Що таке альгінат?

Найголовніший компонент такої маски називається альгінат. Це кислота, яка містить велику кількість корисних речовин, які з морських водоростей. Спочатку альгінат був виявлений у вісімдесяті роки минулого століття, а вже сьогодні широко використовується в традиційній медицині і косметології.

Альгінат вважається унікальним речовиною, оскільки здатний вирішувати практично всі проблеми, що виникають з будь-яким типом шкіри: нормальна, суха, жирна, комбінована або зріла.

Також у альгінатної маски є друга назва - пластифікуюча маска. Це означає, що через деякий час після нанесення, маска застигає за формою обличчя, але при цьому не втрачає пластичність і легко знімається.

 

Чим відрізняються альгінатки від звичайних масок?

Від звичайних масок, альгінатні відрізняються тільки способом приготування і більш ускладненим способом нанесення / зняття зі шкіри обличчя. Якраз-таки через ці невеликі відмінності, альгінатні маски вважаються профзасобами по догляду, і найчастіше застосовуються для салонних процедур.

Спочатку альгінатні маски - це ефективне рішення проти небажаних вікових змін. Всього після 2-3х процедур, ви побачите, що зморшки стали менш явновираженними, а шкіра - підтягнута і пружна. Чого не можна сказати про ефективність використання звичайних масок.

альгінатна маска як зробити


Як їх використовувати?

Багато хто стверджує, що робити процедури з альгинатною маскою слід в салоні. Адже майстер оцінює стан шкіри і підбирає максимально ефективну маску. Але за задоволення такого роду потрібно платити, багато платити. Тому якщо відвідати салон - не варіант, а альгінатна маска не виходить з голови, можна створити салон на дому.

Для початку, очистіть обличчя тоніком, після чого знімаємо ороговілий шар шкіри за допомогою скрабу чи пілінга. Далі нанесіть невелику кількість крему - звичайне явище в житті дівчаток. Беремо масочку, розводимо з водою кімнатної температури, в співвідношенні 1: 1 і перемішуємо до кремоподібної маси.

На підготовлене обличчя наносимо товстим шаром маску. Альгінат не робить шкідливого впливу на шкіру навколо очей, губ і може наноситися прямо на зверху них, але це не обов'язково.

Через 20 хвилин, маска застигає і її можна зняти без зайвих зусиль, у напрямку від підборіддя до чола. У разі, якщо на ділянках шкіри залишилися шматочки маски, то для видалення можна використовувати ватний диск, із залишками тоніку.

На завершення, необхідно нанести захисний крем, для того щоб закріпити ефект маски.

Процедуру в домашніх умовах, без пілінгу і глибокого, салонного очищення обличчя, рекомендується здійснювати один раз в тиждень. А якщо говорити про салонну процедуру з глибоким очищенням, то частота повторення не повинна перевищувати одного разу на місяць.

 


Щоб там не казали, а здорова і чиста шкіра була, є і буде в моді. Тому доглядайте за собою, діліться б'юті-секретами з подругами і будьте чарівні!