«Шикарне волосся як візитна картка для кожної жінки»
Здається, що на ринку, нові продукти по догляду за волоссям з'являються мало не щотижня. І на щастя, багато косметологічних компаній, що створюють ці продукти, стають розумнішими. Вони полегшують вибір продуктів, розділяючи їх на конкретні проблеми. Але що щодо вибору засобів в більш загальних поняттях? Звідки ви знаєте, що вам потрібен шампунь для щоденного використання, а не відновлюючий? Як часто Ви використовуєте кондиціонер для волосся? який професійний шампунь вибрати? Давайте подивимося на категорії продуктів, визначимо їх використання і навчимося правильно вибирати продукти для волосся.
Шампуні / Очищаючі засоби для волосся
Найпоширеніше, що більшість людей плутають щодо шампуню, - це те, як часто ви повинні міняти свій шампунь - і чому. Відповідь досить проста: за своїм складом, шампуні є більш лужними, ніж волосся і шкіра. За рахунок цієї лужності, відбувається очищення волосся. Як правило, шампунь також містить інші інгредієнти для кондиціонування волосся або гладкості шару кутикули і робить волосся більш м'яким або блискучим.
Коли людина використовує один і той же шампунь протягом тривалого періоду часу, волосся може насичуватися інгредієнтами конкретного продукту, досягаючи свого роду «балансу». Волосся також може змінити свою лужність, щоб бути більш схожим на використовуваний продукт. Це означає, що шампунь перестане впливати на волосся, як це було раніше. Волосся, яке колись було дуже м'яким і шовковистим після використання шампуню, тепер буде виглядати просто чистими.
Коли ви змінюєте шампуні, Ви вводите інший рівень лужності, і в зв'язку з цим новий шампунь, працює набагато краще. У певному сенсі, це так, але і цей шампунь в кінцевому підсумку досягне «балансу». Тому Ви повинні потурбуватися про те, щоб змінити свій шампунь, коли ефективність використовуваного зійде нанівець.

Іншими словами, якщо шампунь, який Ви вибрали, тому що він робить ваше волосся густими і більш об'ємними, не перестає це робити, тоді у вас немає причин змінювати його.
Однак, коли Ви відчуваєте, що засіб перестає ефективно працювати, то слід зайнятися пошуками нового. Як тільки підберете альтернативний варіант, не варто забувати про початковий шампунь, тому що, коли ваше волосся звикне до нової формули шампуню, Ви завжди можете повернутися до того засобу, з якого почали.
Є ще одна проблема, пов'язана з шампунями, яку багато людей не розуміють повністю - використання очищаючого шампуню.
Очищаючі шампуні - більш лужні, у порівнянні зі звичайними шампунями, що дозволяє їм надавати ефективне очищення волосся від жиру, залишків стайлінгу і т.д.
Вам не потрібен очищающий шампунь, якщо Ви не використовуєте багато продуктів для стайлінгу - зокрема, супер-сильні або сверхфіксуючі засоби.
Іншими словами, якщо ваша щоденна процедура укладання волосся включає в себе використання гелю для стайлінгу, мусу, лаку або Ви використовуєте який-небудь з цих продуктів протягом декількох днів поспіль між миттям голови, то Ви можете періодично використовувати очищаючий шампунь.
Кондиціонери / Засоби для полегшення розчісування волосся
Деякі люди, незалежно від того, скільки разів вони чують це, схоже, не можуть зрозуміти, що використання «кондиціонера» призначене для того, щоб бути частиною повсякденного процедури догляду за волоссям. У деяких випадках волосся може бути належним чином очищене тільки шляхом застосування кондиціонера.
Виробляють кондиціонери в трьох загальних варіантах: глибоко-діючі кондиціонери, кондиціонери для полоскання і кондиціонери для догляду. Кожен з цих видів призначений для виконання певної мети. Глибоко-діючі кондиціонери розроблені для наповнення волоою, відновлення сили і заспокоєння жорсткої кутикули. Вони зазвичай використовуються так часто, як необхідно, щоб досягти бажаного ефекту. У разі сильно пошкодженого волосся процедури глибокого кондиціонування можуть використовуватися кожні два-три дні, в той час як підтримка здорового волосся зазвичай досягається шляхом щомісячного глибокого кондиціонування.

Кондиціонери для ополіскування - це стандартний «напарник» для шампуню. Їх наносять на вологе волосся і залишають протягом 2-3 хвилин, перш ніж змити. Головною метою є зволоження і пом'якшення, щоб волосся виглядало і відчувало себе м'яким, шовковисти і блискучим.
Незмивні кондиціонери - це саме ті кондиціонери, які залишаються на волоссі і НЕ змиваються. Ці кондиціонери призначені для абсорбції волоссям і розроблені у вигляді легких кремів або лосьйонів або у вигляді рідин, які можна розпорошити на волосся. Головна перевага кондиціонерів-розпилювачів полягає в тому, що вони можуть націлюватися на ділянки волосся, які потребують найбільшої додаткового захисту - кінчики волосся, тільки верхня частина голови і т. д.
Ще один продукт, згаданий в заголовку, але не описаний досі - це засіб для полегшення розчісування волосся. Розбризкуючі спреї і сироватки зазвичай представляють собою кондиціонери для догляду за шкірою голови або легкі масла, які пом'якшують шар кутикули волосся і дозволяють легко розчісувати його без плутанини і комків. Ці продукти зазвичай використовуються на вологому волоссі після того, як волосся висушене рушником, щоб захистити їх від ламкості при розчісуванні. Такі засоби особливо ефективні для дуже кучерявого, жорсткого або хвилястого волосся.
Велике розмаїття засобів по догляду за волоссям дуже багатьох ставить у глухий кут. Але, варто лише уважніше придивитися і на упаковці товару Ви завжди знайдете опис, консультанти магазину також завжди готові допомогти підібрати продукцію, ну і не варто забувати про салонних майстрів. Тому вибирайте для свого волосся саме ті засоби, які є максимально ефективними індивідуально для вас.