Нанесення косметики - чарівний жіночий ритуал, за допомогою якого можна зробити акцент на перевагах, створити спокусливий образ, а часом і приховати недоліки. Незалежно від того, який вид макіяжу воліє кожна з нас і якою косметикою користується, ввечері настає момент, коли потрібно прощатися зі своїм «твором мистецтва». І тут без варіантів, необхідно змивати водостійку туш, стійку нюдовую помаду з останньої колекції і тональну основу, яка робить ідеальний тон обличчя. Команда prostoprelest.com.ua спеціально для такого випадку зібрала ефективні і ніжні миючі засоби, які впораються з демакіяжем "на раз-два".
Основи демакіяжу: правила і лайфхак
Перед тим як вивчати відібрані нами засоби, радимо ознайомитися з базовими навичками демакіяжу. І одне з перших, полягає в правильній послідовності дій. Починати процедуру необхідно із зняття пігменту помади. Для цього прикладіть рясно змочений ватяний диск до губ, потримайте його близько хвилини і акуратними рухами видаліть пігмент. Такі ж дії необхідно зробити і з віками. Дуже важливо всі дії виконувати плавно і ніжно, щоб не пошкодити тонку шкіру. Після цього, можна сміливо починати змивати макіяж з решти ділянок обличчя, завершуючи процедуру умиванням з пінкою або гелем.

Ідеальне очищення - мицеллярная вода:
Спочатку міцелярна вода була призначена для використання в медицині. За допомогою неї оброблялася шкіра з такими дерматологічними проблемами, як екзема, псоріаз та ін. Але з часом було помічено, що на оброблюваних ділянках, шкіряний покрив стає чистим, зволоженим і м'яким.
Протягом короткого проміжку часу міцелярка стала #mustхевом для модниць, які постійно використовують декоративну косметику. Ефективність засобу криється в мікроскопічних частинках, так званих міцелах, які можна сказати «збирають» бруд зі шкіри.
Улюбленицею жінок по всьому світу і однією з кращих міцелярних вод вважається Micellar Cleansing Water від ТМ Algologie. Унікальна, за рахунок свого натурального складу, ця вода знімає будь-який макіяж, при цьому не пересушує шкіру. Мікрочастинки, що входять до складу, уповільнюють процес старіння, тонізують шкіру і зберігають її здоровою і красивою.

Oils або олії для обличчя
У складі абсолютно будь-якого стійкого косметичного засобу, що зберігається у вашій косметичці, можна відшукати жири, завдяки яким поліпшується ступінь зчеплення з поверхнею шкіри. Суть роботи гідрофільної олії трохи відрізняється від міцелярної води. За рахунок своєї маслянистості, такі засоби здатні не просто видаляти, а й розчиняти частинки бруду і пилу безпосередньо з пір, які скупчуються в перебігу дня. Таким чином для шкіри забезпечується максимально високий рівень очищення.
В якості гарного базового догляду ми пропонуємо звернути увагу на очищаючу гідрофільну олію DR. Kadir. Ніжний засіб з екстрактом ромашки і олії пальмового дерева допоможе повністю позбутися від залишків макіяжу і зволожить шкіру. Крім глибокого очищення, олія знімає подразнення, вирівнює тон шкіри і насичується.
No stress з молочком Christina Unstress
Для власниць ніжної шкіри, делікатне очищення необхідно як повітря. Тут прийде на допомогу м'яке молочко бренду Christina, яке одним рухом очищає і заспокоює шкіру. Легка консистенція молочка робить процедуру демакіяжу максимально комфортною, а не різкий квітковий аромат заспокоює і налаштовує до сну. Засіб розчиняє навіть саму стійку косметику, при цьому не ушкоджуючи поверхню шкіри. Регулярне застосування молочка - це відмінна профілактика шкіряних проблем.

Підбирайте для себе відповідний очищуючий засіб і пам'ятайте, що натуральна краса набагато привабливіша, ніж товстий шар декоративно\ косметики, а посмішка - цінніше, ніж самий топовий відтінок блиску.