Більшість дівчат вже чули про шампуні глибокого очищення і майже всі думають, що це суворо технічний шампунь, який використовують тільки в професійних салонах. І це зовсім не так!
Інтернет-магазин ProstoPrelest пропонує Вам ближче познайомитися з даним типом засобів і розвіятися всі міфи, стосовно процедури глибокого очищення.
Навіщо потрібен шампунь глибокого очищення?
- Ви використовуєте сироватки та інші незмивні і захисні засоби? Все це добре, але більшість таких продуктів містять силікони в тій чи іншій мірі, які обтяжують волосся. Нарощування таких залишків призводить до втрати природного блиску і натуральності волосся - воно тьмяніє, ще більше сушиться і виглядає мляво;
- засоби для фіксації укладки, термозахисні засоби - це теж не найприємніші накопичення на волоссі, тому такий «баласт» іноді необхідно скидати;
- розкриття глибоких шарів волосся дуже актуальне для наступних процедур по догляду за волоссям, починаючи від професійного салонного догляду, закінчуючи звичайним домашнім доглядом.
- позбавлення від інтенсивного виділення шкірного сала.
Особливості шампунів глибокого очищення
Перше і найголовніше - це властивість глибокого очищення, яка видаляє стайлінгові залишки та інші скупчення на волоссі. Справа в тому, що звичайні шампуні не можуть глибоко проникати в структуру волосся, бо мають нейтральний pH, а шампунь глибокого очищення містить спеціальні сульфати і відповідно більш високий рівень pH, який дозволяє добре відкрити кутикулу, тому використовувати такий шампунь кожен день - не можна.
Часте використання незмивних засобів та інших хімічних речовин провокує великий шар накопичення на волоссі, що теж не дуже добре. Так, захищати волосся потрібно, але в усьому має бути «золота середина», а шампунь такої міри очищення дозволить без особливих зусиль підтримувати нормальний баланс.
Після розкриття кутикули волосся, такий шампунь добре вимиває шкідливі речовини, з якими звичайні шампуні впоратись не можуть, тому логічно, що шампунь глибокого очищення також швидше вимиває фарбувальні пігменти зі стрижня волосся, а при зловживанні ним, може виникнути: свербіж, лущення, сухість , лупа. Але нічого цього не буде, якщо правильно слідувати інструкції.
Як правильно користуватися шампунем глибокої очистки?
Все залежить від кількох факторів: ваша мета використання, тип шкіри, тип волосся. Шампунь наноситься на коріння, де найбільше скупчення і добре масажується до стійкої піни. Далі піну потрібно розподілити нижче по ходу росту волосся, на кінчики наносимо найменше. Змиваємо звичайною теплою водою і приступаємо до наступних процедур.
Важливо: шампунь - це завжди відкриття кутикули в тій чи іншій мірі, яку потрібно «запечатувати» бальзамом, кондиціонером або маскою. І якщо зі звичайним шампунем Ви пару разів пропустите використання таких засобів, то нічого особливо не помітите, то ось з шампунем глибокої очистки так не пройде!
Підбираємо шампунь глибокого очищення
Для підтримуючого догляду вдома:
- тонке волосся: Mirella Professional - Шампунь глибокого очищення з маслом авокадо. Використовувати 1-2 рази на місяць;
- суха шкіра голови: Prosalon – Глибоко очищуючий шампунь. Застосовуйте 1 раз в 3 тижні.
Після очищення волосся шампунем наноситься маска (на Ваш вибір), яка живить і насичує волосся. Далі кондиціонер, який запечатує кутикулу волосся разом з цінними компонентами маски всередині.
Для підготовки до уходових процедур (перед ампулами, кератинуванням, ламінуванням і тд.):
Luxliss Keratin – Очищуючий шампунь на основі кератину.
Для підготовки волосся до фарбування:
Elea Professional – Шампунь для глубокого очищення
Як бачите такий шампунь - це потрібна річ в догляді за волоссям і допомагає зберігати його гарним, здоровим і сильним. Читайте статті інтернет-магазину ProstoPrelest, повірте, у нас для Вас дуже ще дуже багато корисних порад!